fbpx
Jeśli jesteś gotowy na rewolucję w Twoim istniejącym oprogramowaniu i chcesz przekształcić swoją karierę, zapraszam Cię do moich szkoleń. Razem odkryjemy, jak uczynić Twój kod bardziej efektywnym, czytelnym i przyjaznym dla innych programistów. Przyjdziesz jako programista, wyjdziesz jako mistrz refaktoryzacji!
Warsztat : Codzienna refaktoryzacja kodu legacy
Weź udział w 3-dniowym warsztacie na temat technik codziennej refaktoryzacji zastanego kodu legacy. Szkolenie obejmuje podstawy refaktoryzacji kodu aż do wprowadzanie wzorców projektowych. W tej sposób utrzymasz dług techniczny pod kontrolą.

Kursy Online na platformie Udemy
Dołącz do jednego z 2-godzinnych nagranych kursów gdzie omawiam podstawy refaktoryzacji kodu. Zdobędziesz podstawową wiedzę na temat technik refaktoryzacji, dzięki którym Twój dotychczasowy kod stanie się rozszerzalny i testowalny.

VLog : Refaktoryzacja do Czystego Kodu
Odkryj nowe techniki i odnajdź inspiracje, aby zmieniać swój dotychczasowy kod na czysty. Pobierz przykładowe źródła i zrób to sam, podążając za trenerem!

Wystąpienia na konferencjach
Od 2014 roku wystąpiłem na ponad 10 konferencjach z wykładami oraz warsztatami dotyczącymi refaktoryzacji kodu legacy oraz redukcji długu technicznego.